Fidelity International

Fidelity International

Čím se zabýváme?

Společnost Fidelity International poskytuje prvotřídní investiční řešení i odborné znalosti v oblasti financování důchodového zabezpečení pro instituce, individuální investory a jejich poradce – s cílem pomáhat našim klientům budovat lepší budoucnost pro ně a pro další generace. Jako privátní společnost přemýšlíme generačně a investujeme se zohledněním dlouhodobého horizontu. Pomáhat klientům spořit si na důchod a jiné dlouhodobé investiční cíle bylo a je v jádru naší obchodní strategie již téměř 50 let.

Nabízíme naše vlastní investiční řešení a přístup k řešením jiných, a poskytujeme služby související s investováním: Pro individuální investory a jejich konzultanty poskytujeme poradenství, jehož cílem je pomáhat při investování jednoduchým a nákladově efektivním způsobem. Pro instituce včetně penzijních fondů, bank a pojišťoven nabízíme na míru střižená investiční řešení a outsourcing řízení aktiv s veškerými souvisejícími službami. A pro zaměstnavatele poskytujeme služby správy penzijního zabezpečení na pracovišti jako doplněk ke správě investic nebo nezávisle na ní.

Odpovídáme za správu celkových aktiv klientů ve výši 368,2 mld. EUR od více než 2,4 milionu klientů v regionech Asie a Tichomoří, Evropa, Blízký východ a Jižní Amerika.