Petr Pavlásek

Lektor a výkonný ředitel společnosti KFP

Petr Pavlásek

Lektor a výkonný ředitel společnosti KFP

Životopis

Vystudoval Ekonomickou fakultu Vysoké školy báňské v Ostravě, obor Národohospodářské plánování. Následně po dobu osmi let pracoval v bankovnictví na vedoucích pozicích, např. v Komerční bance.

Více jak deset let se pohybuje v oblasti konzultantských služeb, finančního poradenství a aktivního lektorování. V lektorské oblasti spolupracoval např. s firmami MASS, TRENINK VILIM, EDUCATIO MAHLER, Centrum Kontinuálneho Vzdelávania Slovensko.  Specializuje se na kurzy obchodní dovednosti a znalostní dovednosti (finanční matematiku, makroekonomiku, kapitálové trhy, finanční poradenství pro VIP klientelu, majitele malých a středních firem, tréninky trenérů).

Mezi klienty, se kterými spolupracoval, patří přední české a slovenské banky, dále významné pojišťovací, investiční a makléřské společnosti v  ČR a SR.

Každoročně již více než deset let vede cca 50 – 100 školících dnů tréninků, konzultací a individuálních koučinků. V posledních 5 letech se podílel na zpracování více než 1.000 finančních plánů pro klienty bank a pojišťoven a to jak pro TOP management, tak  pro majitele malých a středních byznysů

Stál u zrodu a je spoluautorem strategické simulace Finanční svoboda. K jeho zálibám patří šachy, hudba a studium odborné literatury z oblasti technika duševní práce a ekonomie.

Kde mne najdete

Aktuality ze světa EFPA

20. 11. 2019
10:35 - 11:35
Sál Nadir