Ondřej Mašín

Výkonný ředitel v Bidli reality

Ondřej Mašín

Výkonný ředitel v Bidli reality

Životopis

Ondřej Mašín vystudoval FTVS UK v Praze, obor sportovní management. V roce 2005 byl spolu s několika dalšími lidmi u zrodu realitní kanceláře M&M reality. Od začátku pracoval nejen jako úspěšný realitní makléř, ale také jako vedoucí pobočky a zároveň jako lektor společnosti. Po třech letech byl jmenován výkonným ředitelem a do roku 2010 úspěšně vedl pobočkovou síť.

Později se stal franšízantem Dumrealit.cz. Dva roky zastával pozici ombudsmana Realitní komory ČR. Začátkem roku 2014 vstoupil do Reality IQ a zasloužil se o výrazný rozmach pobočkové sítě. Za svoji kariéru proškolil více než 3 000 lidí v oboru realit a sestavil funkční vzdělávací systémy ve všech společnostech, ve kterých působil.

V lednu 2018 se Reality IQ a RSH reality spojily a vytvořily novou silnou značku Bidli reality, která je součástí unikátního projektu Bidli. Bidli je nejrozsáhlejší projekt v České republice poskytující bydlení. Jeho součástí je prodej a pronájem nemovitostí, hypotéky, pojištění, poradenství, vlastní stavby, interiéry, design a energie, development, investiční příležitostí a mnoho dalších služeb.
V současné době je Ondřej výkonným ředitelem Bidli reality.

Kde mne najdete

Třaskavé realitní duely

20. 11. 2019
15:40 - 16:25
Sál Zenit