Mirka Došlá

Majitelka společnosti SELLA FURNITURE

Mirka Došlá

Majitelka společnosti SELLA FURNITURE

Životopis

Dost těžko by se dokázala vysvětlit skutečnost, že jsme byli schopni se během 6 let čtyřikrát přestěhovat z Plzně do Prahy, pak v rámci Prahy a následně, když byly děti větší do australské Sydney a pak zpět do Prahy. Toto celé harcování doprovázelo nakupování bytů, jejich vybavení, renovace, zařizování a následně pronájmy nemovitostí, které jsme nechali dočasně opuštěné nebo prodeje bytů, které jsme se rozhodli nadobro opustit.

Z tohoto náročného období ve mně zůstala jedna zásadní zkušenost. Já sama osobně, a stejně tak kupci a nájemci našich nemovitostí vybírali svůj budoucí domov, podle svého osobního pocitu, který v nich zůstal z fotografií a z osobní prohlídky. Jedna z nejvýraznějších zkušeností byl úspěšný pronájem velkého bytu v novostavbě pouze díky trefně růžově vymalovaného a kompletně zařízeného dětského pokojíku pro malou slečnu, která jej začala velmi brzy obývat. Pokud by dětský pokoj byl zcela prázdný s bílými stěnami, zcela jistě by jsme hledali nájemce mnohem déle.

Během pobytu v Sydney jsem se věnovala interiérovému designu a realizaci projektů nových restaurací na renomovaných adresách. Ve světě, kde móda a design jdou těsně ruku v ruce jsem se řadu let věnovala profesi nákupčí módy v destinacích Miláno, Amsterdam a Duesseldorf. Na cestách světem hledám inspiraci pro selekci stylového nábytku právě pro vaši nemovitost.

Naše designérské studio se specializuje na hotelový a AirBnB sektor, Home Staging a residenční a komerční interiérový design.
Kompletně si vybavíte z našeho portfolia designového nábytku k zápůjčce nemovitost, kterou potřebujete prodat nebo pronajmout.
Silnou stránkou našich designérů je rozpoznat, kde je ve vašem interiéru největší potenciál a ten podtrhnout a vytvořit váš interiér tak, aby byl skutečně komerční a konkurenceschopný.

Kde mne najdete

Homestaging = správná kalkulačka!

20. 11. 2019
17:15 - 17:45
Sál Zenit