Jiří Mazur

Lektor finanční nezávislosti a svobody

Jiří Mazur

Lektor finanční nezávislosti a svobody

Životopis

  • Mám za sebou 26 let podnikání, ve kterém jsem otočil několik milard korun. Prvních 12-14 to bylo zejména klasické podnikání – obory stavebnictví a renovace, mezinárodní obchod, energetika, distribuce zboží do maloobchodu a celá řada dílčích projektů. Firmy, které jsem založil v devadesátých letech, například MADT a.s. či OMNITHERM a.s. – úspěšně fungují dodnes.
  • Mojí oblíbenou firmou pro radost potom byla firma na poradenství v marketingu a podnikání, kdy mi pod rukama prošlo několik desítek firem, ve kterých jsem aplikoval to, co mi v podnikání fungovalo.
  • Od roku 2002 se věnuji burze, podnikání na burze a vzdělávání. K projektům kolem burzy jsem přidal i projekty pro podnikatele. Dnes generuji 90% příjmů online a dělám to, co mě baví. To nejlepší posouvám dále do svých vzdělávacích programů.
  • Jsem autorem projektů Hrajeme si na burze, WinSignals nebo ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ. Nejnovějším přírůstkem v mém portfoliu je potom program KDE JSOU MOJE PENÍZE… Prostě vše u mě je o podnikání, penězích a seberealizaci. Jsem expertem na vlastní podnikání a co umím a co lze, předávám dále.

Kde mne najdete

O úspěchu rozhoduje náš mindset

20. 11. 2019
10:50 - 11:20
Sály Aquarius + Taurus