Jana Hrstková

Zakladatel a Řídící partner Keller Williams Česká republika

Jana Hrstková

Zakladatel a Řídící partner Keller Williams Česká republika

Životopis

Jana Hrstková má za sebou více než 24 let zkušeností v podpoře rozvoje, startu a expanzi firem a společností v České republice. Má bohaté zkušenosti v oblasti poskytování komplexních právních služeb a byla zapojena do řady obchodních transakcí v oblasti developmentu a realit, při nichž poskytovala právní pomoc zahraničním investorům ve střední a východní Evropě. Závoveň se podílí jako investor na řadě projektů v oblasti nových technologií.

V minulosti byla Jana ředitelkou sekce Evropských grantů a pobídek v Deloitte BSP, viceprezidentem pro private equity a restrukturalizace ve společnosti Odien Group, ředitelkou právního oddělení společnosti UPC Czech Republic, a seniorním advokátem společnosti Hogan Lowells. Je členkou Advokátní komory státu New York v USA a Advokátní komory České republiky. Kromě češtiny hovoří plynně anglicky a rusky.

V minulosti působila jako členka Legislativní rady Vlády ČR v pracovní komisi pro právo informačních technologií. Od roku 2011 je členkou správní rady Nadace Jana a Medy Mládkových v Muzeu Kampa a zároveň je prezidentkou Harvard klubu.

Kde mne najdete