Eliška Vyhnánková

Konzultantka v oboru sociálních médií

Eliška Vyhnánková

Konzultantka v oboru sociálních médií

Životopis

Živím se jako konzultantka v oboru sociálních médií. Nabízím poradenství a odborně vedená školení sociálních sítí Facebook, Twitter, LinkedIn aj. ve firmách i pro jednotlivce. Svým klientům předávám znalosti z dlouholeté praxe.

Před odchodem na volnou nohu v červnu 2013 jsem pracovala jako manažerka nových médií ve společnosti NEWTON Media, kde jsem se kromě jiného starala také o rozvoj nástrojů na monitoring sociálních sítí. V roce 2017 jsem si na částečný úvazek vyzkoušela i agenturní práci jako head of social media ve skvělé agentuře Dark Side. Motivací k tomuto kroku byla hlavně touha udržet si vedle lektorské praxe a freelance konzultační práce také zkušenosti z reálných kampaní pro velké a zajímavé klienty. Kombinovat teorii s praxí a nezakrnět. Měla jsem možnost se podílet na obsahových a reklamních strategiích pro KFC, Mountfield, Milku, Korunní a další skvělé značky.

Pravidelně přednáším, moderuji odborné akce, sedím v odborných porotách marketingových soutěží a publikuji nejen na internetových serverech (Marketing & Media, Strategie, TyInternety, Lupa, Mediaguru a další).

Kde mne najdete

Je facebook pro obchodníky už mrtvý?

20. 11. 2019
10:10 - 10:40
Sály Aquarius + Taurus