Diskusní kruh – reality

Uzavřený diskusní kruh
20. 11. 2019
14:50 - 16:00
Sál Quadrant

Diskusní kruh – reality

Uzavřený diskusní kruh na téma reality. Přijďte sdílet své zkušenosti a načerpat inspiraci s ostatními poradci do moderované diskuse nebo si diskusi přijďte poslechnout. Kapacita je omezena!

Formát:

  • Je určeno pouze pro 6 realitních makléřů. Účastníci budou aktivně zapojováni a moderátor jim bude postupně předávat slovo.
  • Je vyhrazeno 70 minut. Diskusní moderuje zkušený poradce.
  • Maximální počet pasivních posluchačů je 15.
  • Na konci konferenčního dne odprezentuje moderátor v hlavním sále výstupy

Na téma reality budou diskutovat:

Jan Sznapka – realitní služby “bez-starostí”

  • Celý můj život prováděl sport a to hlavně hokej, který jsem hrál více jak 20 let. Díky sportu vím, co je to týmová spolupráce a také vím, že bez kvalitního týmu nemůže člověk očekávat nadstandardní výsledky. Od roku 2009 se pohybuji ve světě obchodu a v roce 2017 jsem se začal věnovat realitám. Chci, aby každá z mých zakázek, kterou pro klienta zpracovávám, byla dokonalá a vždy tak trochu soutěžím sám se sebou jak překonat svou předchozí propagaci. Kromě zprostředkování prodeje nemovitosti svým klientům se aktivně zajímám o dražby, výkupy a rekonstrukce nemovitostí.

Kateřina Maříková

  • Působím v Ústeckém kraji, konkrétně ve městě Teplice, kde jsem se realitám začala věnovat v roce 2016. Od té doby dodnes pomáhám profesi realitního makléře vracet prestiž (což byl hlavní důvod, proč jsem s profesí makléře začínala), a to službami, odborností a servisem, které klientům poskytuji. Díky tomu se mi podařilo za necelý rok vybudovat čistě referenční byznys ve městě, které se mi stalo novým domovem, se 100% exkluzivních zakázek.

Roman Láner

  • V realitách jsem od roku 2017. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s obchodem, kde jsem získal praxi a vztah dát klientům maximální péči. Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na profesionální úrovni. Bez ohledu na stav nemovitosti točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, dron, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích… vše s jasným cílem. Prodat Vaši nemovitost k vaší plné spokojenosti a s veškerým servisem.