Aplikace roku – soutěž o nejzajímavější nástroj pro poradce

Přehlídka nejlepších nástrojů a aplikací

Aplikace roku – soutěž o nejzajímavější nástroj pro poradce

Vybíráme pro vás přehlídku nejzajímavějších aplikací a nástrojů, které zjednodušují poradcům život. Firmy do různých softwarů investují miliony korun a vyšívají na nich ve dne v noci. Šest z nich vám v rámci desetiminutových bloků předvede to nejlepší, co mají. A to online!

Na registrované aplikace se můžete podívat na webu Poradci-sobě.cz, kde můžete rovnou i hlasovat pro své favority.

Aktuálně vybrala odborná porota následující aplikace, které se vám živě představí na konferenci:

Anabix CRM (Anabix CRM s.r.o.)

Provozujeme český online CRM systém Anabix, kde máte klienty a historii veškeré komunikace na jedné stránce. Zaměřujeme se zejména na oblast služeb včetně financí a realit. Hlavní výhodou je ucelený přehled na jedné stránce kontaktu a chytrá automatizace obchodních procesů.

Anakin (Partners Financial Services, a.s.)

Multiplatformní aplikace určená pro efektivní prezentaci společnosti, služeb a produktů. Řešení podporuje elektronický podpis, plně nahrazuje klasické formuláře a díky užitečným funkcím usnadňuje sběr klientských dat. Personalizované vizualizace a modelace dat zapojí klienta a podpoří jeho zájem.

CeMap – cenové mapy (Shanna media s.r.o.)

CeMap je moderní nástroj na analýzu cen nemovitostí. Od roku 2014 shromažďuje veškerá dostupná data nejen z trhu, ale i z katastru nemovitostí. Jeho propracované výpočty cen nemovitostí slouží jak realitním makléřům, tak i finančním a daňovým poradcům, finančním institucím či médiím.

Finanční analýza ve Stormmbooku (M&M reality holding)

Stormmbook je technologický pomocník pro práci realitních a finančních profesionálů. Ojedinělým způsobem propojuje reality a finance. Kompletní digitalizace obchodních procesů. Od náběru nemovitosti, skrze poptávky klientů, kompletní zajištění financování, rezervační smlouvy, až po pokrytí rizik. Kromě řešení obchodních procesů lze skrze Stormmbook vyřešit bezpapírově legislativní dokumenty nebo online sjednávat produkty.

NOVĚ je Stormmbook rozšířen o modul finanční analýzy, který koncepčně propojuje jednotlivé finanční části a umožňuje lepší práci s klientem a jeho cíly, potřebami, příjmy a výdaji, majetkem, produktovým portfoliem.

HypoKalkulačka/Bonita (IFA Services s.r.o.)

HypoKalkulačka ukazuje aktuální úrokovou sazbu na trhu a odkrývá kompletní poplatkovou strukturu, jednotlivých nabídek bank i podle skutečně zaplacených nákladů klientem. Modul Bonita na základě zadaných vstupních dat zobrazí možnou maximální výši hypotéčních úvěrů od jednotlivých poskytovatelů.

Inteligentni investování (Finax, o.c.p., a.s.)

Finax je online investičná spoločnosť, ktorá ponúka riadené investície do indexových ETF. Poradcom ponúka plne online riešenie, zmluvy s klientom urobí kompletne bez papiera, naživo cez notebook alebo telefón za 15 minút. Finax pomohol stovkám poradcov výrazne zvýšiť predaje investícií.