Trask

Trask

Čím se zabýváme?

Technologická a konzultační společnost Trask

Trask je společnost, která již 25 let stojí za technologickými inovacemi v České republice i v zahraničí. Společnost s více než 550 odborníky na digitalizační technologie, je uznávaným partnerem předních společností v oblasti financí, automotive a telekomunikací. S více než 8 pobočkami v Čechách, Slovensku, Německu a Rakousku dnes dosahuje ročního obratu přes 1 mld. korun (40 mil. Euro).  

Společnost, která je postavena na znalostech a inovacích působí na trhu již od roku 1994 a je dlouholetým partnerem firem či institucí v oblastech financí, automobilového průmyslu, telekomunikací i utilit. Mezi zákazníky společnosti patří například Erste Group, KBC, Societe Generale Group, MONETA Money Bank, či ŠKODA AUTO. Dlouhodobá partnerství a porozumění oboru dává Trasku prostor přinášet nová řešení a postupy, které pomáhají jeho klientům být úspěšnější – ať již z pohledu vlastní efektivity nebo z pohledu získávání a udržení nových klientů či zavádění nových produktů.

Trask stojí za řadou digitálních invencí na českém trhu, jako je první ryze bezpapírový úvěr, inteligentní vytěžování a ověřování pravosti osobních dokladů, 3D Car konfigurátor Škody Auto, spolupráce na konceptu Connected Car nebo modulární vizualizace založená na IoT.

Mobilita, Cloud, umělá inteligence, blockchain, internet věcí, nová regulatorika, API ekonomika a další technologie zásadním způsobem přetvářejí character nabízených služeb a chování zákazníků. Digitalizace a s tím spojená transformace postupů i systémů jsou právě ty oblasti, kde  Trask je schopen nejvíce pomoci.

Více informací naleznete na www.trask.cz