Poski.com

Čím se zabýváme?

Poski REAL je manažerským řídícím CRM systémem pro realitní kanceláře, založený na on-line webovém rozhraní. Jedná se o modulový systém s možností konkrétních úprav pro danou realitní kancelář.

Jeho používáním se zadají realitní nabídky do programu a jednoduše se vyexportují na všechny napojené realitní portály (například Sreality). Součástí programu je samozřejmě plno dalších funkcí, které pomohou v každodenní práci makléře. Například – Vytváření webu makléře a nemovitostí na klinutí, plánování úkolů v kanbanové tabuli, napojení na katastr pro stahování a hlídání LV, uzávěrky a fakturace makléřů a plno dalšíh. Neváhejte se s nimi seznámit.

Poski REAL je produkt české společnosti Poski.com s.r.o., která má sídlo a celý vývojový tým v Ostravě. Nejedná se o žádný polský produkt, jak může chybně evokovat název Poski REAL. Vývoj realitního softwaru započal už v roce 2005 a dnes, v roce 2019, na něm pracuje celkem 8 pracovníků (programátoři, marketingová podpora, obchodníci).  V rámci Poski.com je to samostaný tým.

facebook-icon linkedin-icon