easyBNB

Čím se zabýváme?

easyBNB patří mezi tři nejvýznamnější české společnosti, které působí v oblasti správy krátkodobých pronájmů. Zakládá si na prvotřídní komunikaci a unikátních službách. Svým klientům zajišťuje komplexní správu nemovitostí a investiční poradenství.

Od svého vzniku v roce 2016 vykazuje easyBNB více než 300% růst a zaměstnává přes 30 lidí. V současné době spravuje více než 170 bytů v České republice, Francii, Řecku a Španělsku.

V letošním roce získal projekt silného investora RSBC, který podporuje další zahraniční expanzi. easyBNB se také pyšní cenou za Podnikatelský příběh roku, která oceňuje společnosti s kvalitním obchodním modelem, který zároveň respektuje všechna tržní pravidla.

Hlavním pilířem spolupráce je propracovaný systém zvyšování obsazenosti nemovitostí a velmi pečlivá optimalizace cen, díky které mají klienti nejvyšší možné příjmy. Kromě toho easyBNB zajišťuje také interiérový design, profesionální focení, inzerci na více než 35 platformách, komunikaci s hosty, právní servis a mnoho dalších věcí. Kombinace těchto služeb je zárukou profitabilního krátkodobého pronajímání.

facebook-icon linkedin-icon instagram-icon